Центр комплексної реабілітації дітей інвалідів
Медична реабілітація
Бальнеотерапія
Гідромасажні ванни, ванни з підводним душем, бішофітні ванни, які сприяють покращенню рухових функцій дітей, зменшують контрактури та патологічний тонус м`язів, посилюють обмінні процеси в тканинах організму.
Теплолікування
Обгортання - це методи теплолікування, які зменшують спастику м`язів у дітей з порушеннями функцій ЦНС , посилюють регенераторні процеси, розсмоктують запальні елементи, покращують трофіку тканин після гіпсових пов`язок у дітей із порушеннями опорно-рухового апарату.
Eлектролікування
Кабінет електролікування надає наступні послуги:
- гальванізація та електрофорез лікарських речовин;
-магнітолазерна терапія;
-синусоїдальні модульовані токи (СМТ);
- діадинамічні токи (ДДТ);
- електростимуляція м`язів;
- ультразвукова терапія;
- тубус-кварц в ніс та зів;
- інгаляційна терапія.
Аромотерапія
Використання аромокомпозицій різних ефірних олій значно підсилює ефективність сеансів і дає більше очікуваний позитивний результат. Для дітей з ДЦП, когнітивними та поведінковими розладами на один курс показано 5-10 сеансів з індивідуальним підбором ефірних олій. Максимально можливий ефект для покращення і стабілізації стану їх здоров'я дає включення аромотерапії в ІПР, як потужний засіб корекції здоров'я і стимуляції мотивації до навчання.
Фітотерапія
Прийом дітьми вітаміно-профілактичних та імуностимулюючих фітозборів і фітосиропів сприяє зміцненню організму, запобігає гострим респіраторним захворюванням та рецидивам хронічних бронхо-легеневих хвороб, адаптації в умовах Центру і кращому проходженню реабілітації.
Маніпуляційний кабінет
В даному кабінеті Центру «Промінь» виконуються призначені лікарями процедури та маніпуляції ( внутрішньом'язеві та пішкірні ін'єкції), видаються лікарські препарати, фітозбори, фітосиропи. У шафі невідкладної допомоги зберігаються лікарські препарати екстреної допомоги при невідкладних станах.
Психотерапія
Групова та індивідуальна психотерапія спрямована на утвердження впевненості дитини і її батьків у своїх силах і відновленні їх психічної рівноваги, душевної гармонії і фізичного здоров'я в максимально можливому об'ємі. Для цього в Центрі « Промінь» лікарем психотерапевтом проводяться індивідуальні та групові сеанси сімейної психотерапії, консультації та бесіди з дітьми та батьками.

Все це створює особливе деонтологічне та психотерапевтичне середовище, яке стимулює кожен новий рух , коригує когнітивні, психоемоційні проблеми тактично, не травмуючи психіку дитини.

Серед психотерапевтичних методик домінує психоаналітичний, сімейний та клієнтцентрований підходи, що дає можливість комплексно із більшою віддачею вирішувати психологічні проблеми з позитивним підходом до повної реалізації індивідуального плану реабілітації дитини з інвалідністю.
Залишити заявку на консультацію лікаря
ДРУ ЦКРДІ
"Промінь"
Категорії
Головна
Про нас
Фото центру
Контакти
Контактна інформація
Адреса: Вінниця вул. В.Городецького 10
promin1997@gmail.com
+38 (097) 749-05-44
(0432) 67-51-78
Отримати консультацію