Центр комплексної реабілітації дітей інвалідів
Фізична реабілітація
Масаж
Завдання лікувального масажу: сприяння розслабленню гіпертонусу м'язів, седативна дія на гіперкінези окремих груп м'язів; стимулювання, тонізування функції паретичних м'язів: зниження вегетативних і трофічних розладів; покращення загального стану дитини та поліпшення працездатності його м'язів.
ЛФК
Заняття лікувальною фізкультурою при ДЦП надають оздоровче і загальнозміцнюючий вплив на дитячий організм; покращення обмінних процесів та кровообігу; попередження появи спайок між навколишніми тканинами; підсилення ослабленихі м'язів, відновлення рухової координації, бзапобігання викревленню хребта.
Lokomat pro
Lokomat-електропровідний ортез керуючий комп'ютером для ходьби, який використовуется в процесі тренування на біговій доріжці. Пристрій Lokomat підтримує тіло пацієнта в процесі ходьби, направляє його ноги, в правильне положення фізіологічної ходьби, а також дае можливість підтримки ваги пацієнта. Пристрій значно спрощує процес відновлення ходьбі з різними патологіями.
Система G-EO
Система G-EO являє собою сучасний автоматизований реабілітаційний пристрій для відновлення функцій ходи для реабілітації пацієнтів з порушенням рухової функції нижніх кінцівок за допомогою локомоторної терапії дітей та дорослих з ДЦП. Система відновлення функцій ходи GE-O складається з рухових механізмів з електричним приводом (2 рухові опри для ніг), підтримуючу конструкції ,включаючи страхувальні ремені для особи, панель управління та блок управління із використанням ПК.
Параподіум
Параподіум - вид стабілізуючого ортезу з великою основою (конструкція для підтримки тіла, контролювання рухів, підтримки і повного або часткового зменшення навантаження на обрані елементи опорно-рухового апарату). Цей прилад призначений для пацієнтів, страждаючих на параліч нижніх кінцівок та тулуба.
Параподіум дає можливість:
· прийняття вертикальної пози тіла (при цьому покращується функція органів дихання, система кровообігу, обмінні процеси);
· мобілізації контрактур суглобів нижніх кінцівок;
· пасивної та динамічної корекції (при ходьбі у параподії);
· виконання вправ плечовим поясом (з гімнастичними палками, обручем), ігри з м'ячем (кидання, ловля, метання).
Гравістат
Пристрій " Гравістат " складається з установочно - базових елементів , комплексу осьових навантажувальних еластичних тяг , елементів кріплення і додаткових ротаційно - коригувальних тяг. В системі реабілітації хворих на ДЦП в залишкової стадії хороший ефект дає застосування методу динамічної корекції за допомогою лікувального костюма "Гравістат", який дозволяє: поліпшити м'язовий тонус, скорегувати позу і положення частин тіла відносно один одного, збільшити обсяг активних рухів в уражених суглобах, поліпшити рівновагу і орієнтування в просторі і навіть мова і психіку хворого.
Гідрокінезотерапія
Це засіб фізичної реабілітації, який полягає у виконанні фізичної терапії у водному середовищі (басейни чи природні водойми). Особливістю гідрокінезотерапії є поєднання виконання фізичних вправ в умовах ефекту космосу (анти гравітаційного середовища), хімічного та температурного фактора води з лікувальною і профілактичною метою.
Фізичні вправи у воді показані людям із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату, особливо після зняття іммобілізації, при порушеннях постави, контрактурах, атрофіях м'язів, порушенні обміну речовин, захворюваннях серцево-судинної системи, органів дихання, а також при захворюваннях внутрішніх органів, судинній патології, порушенні обміну речовин, захворюваннях нервової системи.
Реабілітаційні заняття у воді для осіб з ураженнями центральної нервової системи необхідні для відновлення як цілого організму, так і для тренування навиків самообслуговування та незалежного способу життя.
Костюм Атлант
Нейро-отртопедичний костюм Атлант використовуєтся для реабілітації дітей та дорослих з різними руховими та мовними порушеннями при захворюваннях ДЦП в умовах центру. Принцип роботи костюма оснований на забезпечення лікувально-корегуючого впливу на хворого шляхом навантаження на тулуб, суглоби та сегменти кінцівок, і фіксаціею голови у правильне фізіологічне положення.
Бігова доріжка
Бігова́ дорі́жка - вид тренажера для бігу на місці або імітації бігової траси. Тренажер являє собою полотно для бігу, поєднане з джерелом навантаження або двігуном.
Дошка Євмінова
В основі методики Євмінова лежить поняття «культури хребта», т. Е. Основних правил догляду за опорно-руховим апаратом, підтримки здоров'я і функціонального стану хребта. Розроблено методику з метою запуску механізмів самовідновлення структур хребта шляхом створення необхідних для цього умов:1. поєднання дозованого витягування хребта
2. одночасного спрямованого тренінгу глибоких м'язів спини.
Залишити заявку на консультацію лікаря
ДРУ ЦКРДІ
"Промінь"
Категорії
Головна
Про нас
Фото центру
Контакти
Контактна інформація
Адреса: Вінниця вул. В.Городецького 10
promin1997@gmail.com
+38 (097) 749-05-44
(0432) 67-51-78
Отримати консультацію